Starszy naukowiec/ Naukowiec – Specjalista w dziedzinie analizy oddziaływań makrocząsteczkowych

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz oddziaływania białko-białko
  • Znajomość technik biofizycznych typu SPR (ang. Surface Plasmon Resonance), MST (ang. Microscale Thermophoresis), BLI (ang. Bio-Layer Interferometry) i innych
  • Analizowanie wyników biologicznych i wyciąganie wniosków dotyczących kinetyki wiązania
  • Implementacja nowych metod i protokołów badawczych w ramach bieżących potrzeb
  • Wiedza w zakresie tematyki dotyczącej leków biopodobnych i badań regulatorowych z nimi związanych

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 1-2 lata) w pracy laboratoryjnej w jednostkach akademickich lub w firmie sektora farmaceutycznego lub biotechnologicznego
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu standardowych analiz z użyciem metod biofizycznych (SPR, MST, BLI)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu biochemii, biologii lub dziedzin pokrewnych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Aktywne uczestnictwo w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Ambicja i orientacja na cele, pasja do pracy badawczej i precyzja manualna

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • Stały rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz opiekę medyczną

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: praca@selvita.com lub

Dział Rekrutacji, Selvita S.A., ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Selvita S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).