Specjalista ds. projektów badawczych

Zadania:

  • prowadzenie projektów związanych z produkcją białek rekombinowanych w systemie ekspresyjnym bakulowirusa
  • analizowanie wyników biologicznych i wyciąganie wniosków, opracowywanie i ulepszanie protokołów produkcji
  • implementacja nowych metod i protokołów badawczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu biochemii, biologii lub dziedzin pokrewnych
  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją białek rekombinowanych w systemach prokariotycznych E. coli oraz systemie ekspresyjnym bakulowirusa
  • umiejętności z zakresu: projektowania konstruktów genetycznych, klonowania, mutagenezy
  • umiejętności z zakresu oczyszczania białek
  • aktywne uczestnictwo w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • ambicja i orientacja na cele, pasja do pracy badawczej

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • stały rozwój zawodowy
  • możliwość publikacji i kontynuacji kariery naukowej równolegle do zawodowej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz opiekę medyczną

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: praca@selvita.com

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.