Specjalista ds. chemii organicznej

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref: SEL/061

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i modyfikacja ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowo-patentową
  • Prowadzenie syntez organicznych w tym modyfikacji oligonukleotydów
  • Optymalizacja struktur wiodących w projektach badawczych
  • Kontrola zarządzania surowcami/odczynnikami w projekcie
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe z obszaru chemii organicznej lub chemii leków, mile widziani kandydaci z tytułem doktora
  • Doświadczenie w syntezie organicznej, pracy z oligonukleotydami, przeprowadzaniu reakcji enzymatycznych
  • Mile widziane publikacje w czasopismach naukowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej Firmie o szybkiej dynamice wzrostu
  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych
  • Dostęp do atrakcyjnej infrastruktury socjalnej (m.in dostęp do siłowni i sauny na terenie budynku)
  • Codzienna współpraca z ekspertami oraz wymiana wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie pdf na adres e-mail: praca@selvita.com, wpisując w temacie Nr ref: SEL/061, Specjalista ds. chemii organicznej.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.