Specjalista ds. chemii analitycznej

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SEL/036

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych dla nowych substancji chemicznych o aktywności farmakologicznej
  • Opracowywanie, analiza i interpretacja uzyskanych wyników
  • Oczyszczanie substancji w oparciu o opracowane metody
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Efektywna gospodarka odczynnikami
  • Kontakty z klientami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, farmacji, biotechnologii lub kierunków pokrewnych (kandydaci z tytułem doktora mile widziani)
  • Biegłość w technikach chromatografii cieczowej (HPLC, UHPLC) z różnymi metodami detekcji w tym doświadczenie z techniką HR-MS (Q-TOF, Orbitrap)
  • Praktyczna umiejętność budowania i walidacji metod analitycznych
  • Znajomość zasad działania chromatografii preparatywnej typu FLASH i prepHPLC
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie
  • Ambicja i zorientowanie na cele
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej i szybko rozwijającej się Firmie
  • Realizacja zadań w ciekawych projektach oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów, m.in prywatna opieka medyczną, karta Multisport
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach (w tym kursy językowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz atrakcyjne udogodnienia socjalne (m.in dostęp do siłowni, sauny)

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.