Specjalista ds. aplikacji naukowych

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, chemiczne/ biologiczne/ pokrewne, pozwalające na zrozumienie i efektywne wsparcie chemików oraz biologów w procesie rozwoju leków opartego o dedykowane aplikacje
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność programowania wraz z silną chęcią nauki i rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Pracowitość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i zmieniającym się środowisku

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników aplikacji naukowych, w zakresie pomocy doraźnej, szkoleń i rozwiązywania problemów
  • Rozwój, utrzymanie i tworzenie nowych narzędzi wspierających prace badawcze. Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań wspierających środowisko naukowe

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stały rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szereg benefitów w tym opiekę medyczną i bezpłatny dostęp do siłowni

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres:
e-mail: praca@selvita.com

Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez Selvita S.A. z siedzibą w Krakowie (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)“.