Pracownik technicznego wsparcia laboratorium

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: SEL/083

Zakres obowiązków:

Głównym obowiązkiem na tym stanowisku będzie techniczne wsparcie codziennej pracy laboratorium biologicznego poprzez:

  • Utrzymywanie dokumentacji związanej z pracami laboratoryjnymi zgodnie ze obowiązującymi procedurami i protokołami
  • Kalibracja aparatury laboratoryjnej (wagi analityczne, pH-metr) zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami
  • Przygotowanie drobnego sprzętu pomocniczego poprzez mycie, przygotowanie i sterylizacja materiałów zużywalnych (końcówki do pipet, probówki typu eppendorf, etc.), obsługa autoklawu (po wcześniejszym przeszkoleniu)
  • Dbanie o porządek, czystość szkła i sprzętu laboratoryjnego, w tym mycie i sterylizacja komór laminarnych i inkubatorów do hodowli komórkowych
  • Kontrola materiałów odpadowych w laboratorium, zgłaszanie potrzeby odbioru odpadów do utylizacji do Działu Technicznego
  • Monitorowanie stanu magazynowego odczynników oraz materiałów zużywalnych, w tym kontrola dat przydatności, zgłaszanie braków magazynowych i kontakt z działem technicznym w celu utylizacji odczynników po terminie ważności
  • Zgłaszanie usterek sprzętu do Działu Technicznego i Działu Zapewnienie Jakości w celu wezwania serwisu lub naprawy
  • Opieka nad repozytorium komórkowym (prowadzenie rejestru, wydawanie banków, wprowadzanie danych o nowych bankach komórek do ewidencji)
  • Hodowla komórkowa, opieka nad repozytorium komórkowym (prowadzenie rejestru, wydawanie banków, wprowadzanie danych o nowych bankach komórek do ewidencji)
  • Przygotowanie buforów, roztworów, ważenie, pomiary pH oraz inne rutynowe zadania przy instrumentach i eksperymentach
  • Przygotowanie pożywek i prowadzenie hodowli komórkowych in vitro
  • Odbiór przesyłek dostarczanych do laboratorium przez Dział Techniczny
  • Przygotowanie przesyłek dla Klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie biologiczne/biotechnologiczne lub pokrewne (średnie/licencjackie/wyższe)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza dotycząca hodowli komórkowych oraz opieki nad repozytorium komórkowym (prowadzenie rejestru, wydawanie banków, wprowadzanie danych o nowych bankach komórek do ewidencji)
  • Doświadczenie w rutynowych zadania przy instrumentach i eksperymentach (np. przygotowywanie buforów, roztworów, ważenie, pomiary pH)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych (naprawy drobnych usterek)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej Firmie o szybkiej dynamice wzrostu
  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych
  • Dostęp do atrakcyjnej infrastruktury socjalnej (m.in dostęp do siłowni i sauny na terenie budynku)
  • Codzienna współpraca z ekspertami oraz wymiana wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie pdf na adres e-mail: praca@selvita.com, wpisując w temacie Nr ref: SEL/083, Pracownik technicznego wsparcia laboratorium.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.