Kierownik ds. rozwoju biznesu / Business Development Manager

Zadania:

  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z klientami zagranicznymi z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej
  • Prezentacje oferty badawczo-rozwojowej firmy
  • Negocjacje kontraktów w wymiarze merytorycznym, prawnym i finansowym
  • Współpraca w zarządzaniu portfelem produktów i usług firmy

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe z obszaru life science
  • Mile widziani pracownicy z tytułem doktora
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w sprzedaży business-to-business
  • Ambicja, pracowitość i orientacja na cele sprzedażowe
  • Sumienność i duże zaangażowanie w projekty
  • Bardzo dobre umiejętności konsultacyjne, prezentacyjne, komunikacyjne
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
  • Dobra znajomość zagadnień ekonomicznych i prawnych związanych z prowadzeniem działalności badawczo-rozwojowej (we tym zagadnień patentowych)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • Stały rozwój zawodowy w Polsce i kontakty zagraniczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Opiekę medyczną

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres: praca@selvita.com.

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.