Chemik Analityk

Zadania:

  • opracowywanie metod chromatograficznych
  • wykonywanie rozdziałów chromatograficznych (w tym analiz LC-MS)
  • interpretacja wyników przeprowadzonych badań
  • dbałość o aparaturę analityczną
  • przygotowywanie raportów końcowych dla zleceniodawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu farmacji, chemii, biotechnologii, biologii lub dziedzin pokrewnych
  • udokumentowane minimum roczne, doświadczenie w pracy laboratoryjnej z systemami LC-MS
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • sumienność, obowiązkowość i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • stały rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną

Miejsce pracy: Kraków lub Poznań

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: praca@selvita.com lub Dział rekrutacji, Selvita S.A., ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych.