Biolog/Biotechnolog Naukowiec

Zadania:

  • analizowanie wyników biologicznych i wyciąganie wniosków dotyczących ich aktywności
  • projektowanie i przeprowadzanie eksperymentów z użyciem eukariotycznych linii komórkowych
  • prowadzanie banków linii komórkowych oraz testów na mykoplazmę
  • implementacja nowych metod i protokołów badawczych w ramach bieżących potrzeb

Wymagania:

  • doświadczenie (min 1-2 lata) w pracy laboratoryjnej w jednostkach akademickich lub w firmie sektora farmaceutycznego lub biotechnologicznego
  • doświadczenie w przeprowadzaniu standardowych testów np: cytotoksyczności, analizy Western blot
  • doświadczenie w hodowli linii komórkowych oraz pierwotnych komórek in vitro
  • wykształcenie wyższe z zakresu biochemii, biologii lub dziedzin pokrewnych
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • aktywne uczestnictwo w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • ambicja i orientacja na cele, pasja do pracy badawczej i precyzja manualna

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • stały rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz opiekę medyczną

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: praca@selvita.com lub Dział rekrutacji, Selvita S.A., ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Selvita S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).