Dlaczego Selvita?

W Selvita pracujemy, wiedząc, że prowadzone przez nas badania mają wpływ na ludzkie życie.

Dołączając do Selvity dołączasz do zespołu ponad 450+ pracowników z 12 krajów, którzy dzielą pasję do rozwiązywania złożonych problemów badawczych, aby wspierać projekty naszych partnerów biznesowych. Nie jesteśmy tylko firmą, ale zespołem, w którym każdy odgrywa ważną rolę. Wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia ludzkiego.

Dlaczego Selvita?

Poznaj nas

 • dr Krzysztof Stawujak

  dr Krzysztof Stawujak

  Selvita daje wyjątkową okazję do pracy w dynamicznym i różnorodnym środowisku. Swoją przygodę z Selvitą rozpocząłem kilka lat tam jako naukowiec, w międzyczasie broniąc doktorat. Później moja rola w firmie uległa zmianie i obecnie jestem odpowiedzialny za rozwój biznesu w Szwajcarii i krajach regionu CEE. Cieszę się mogąc być częścią organizacji, która tak sprawnie współpracuje nad nowymi i ambitnymi projektami wymagającymi zaangażowania wielu naukowców i specjalistów. To zdecydowanie miejsce dla zmotywowanych i nastawionych na rezultaty osób gotowych na ekscytująca karierę.

  Kierownik ds. rozwoju biznesu

 • dr Diego Carballa

  dr Diego Carballa

  Od początku pracy w Selvicie czuję się częścią zespołu. Uczestniczę w najnowocześniejszych projektach i pracuję z doświadczonymi naukowcami. Dzięki czemu mogę poszerzać swoje kompetencje zawodowe i rozwijać karierę.

  Kierownik zespołu ds. syntezy

 • Anna Iracka

  Anna Iracka

  Selvita z dnia na dzień udostępnia mi nowe możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Pracę zaczynałam jako specjalista ds. syntezy, wykorzystując swoją wiedzę w rozwoju i wsparciu projektów naszych Klientów. Teraz mam możliwość aktywnie takie projekty pozyskiwać i zarządzać nimi od strony biznesowej bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu.

  Kierownik ds. rozwoju biznesu

 • Igor Różański

  Igor Różański

  Praca w Selvicie wiąże się z wieloma możliwościami, ale również z wieloma wyzwaniami. Osobiście szczególnie cenię Selvitę za możliwość rozwoju osobistego, głównie poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, które są niezastąpionym źródłem wiedzy dla naszych pracowników, potrzebnej w naszej pracy każdego dnia. Jednym z największych wyzwań dla Zespołu Zapewnienia Jakości jest codzienne utrzymanie zgodności z GxP. Zawsze musimy działać szybko i zgodnie z wytycznymi, co przy stale zmieniających się wymaganiach GxP i naszych klientów, staje się czasami bardzo wymagającym zadaniem, ale zapewnia nam również wiele satysfakcji i profesjonalnej realizacji.

  Dyrektor ds. jakości, QP

Selvita w liczbach

Nasi naukowcy

Skąd pochodzimy

Map <span>Skąd </span>pochodzimy

Benefity

Wierzymy, że ludzie są kluczem do sukcesu. Dlatego chcemy stworzyć miejsce do pracy, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mogli się rozwijać zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Nasz pakiet benefitów obejmuje:

icon

Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

icon

Dofinansowanie do przedszkola w miejscu pracy

icon

Ubezpieczenie na życie

icon

Prywatna opieka medyczna

icon

Zajęcia językowe - angielski i polski

icon

Programy szkoleniowe: wewnętrzne wykłady naukowe, akademia peer-to-peer, szkolenia z umiejętności osobistych

icon

Szansa na ukończenie doktoratu

icon

Mozliwość udział w konferencjach naukowych

icon

Zajęcia sportowe (siatkówka i piłka nożna)

icon

Karta multisport

icon

Dofinansowanie do obiadów i świeże owoce w biurze

icon

Fitness i SPA w miejscu pracy

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji składa się z trzech części :

1

Formularz zgłoszeniowy

Aplikuj bezpośrednio przez formularz

Przed złożeniem wniosku zapoznaj się z naszą polityką danych osobowych: (link) i dołącz do wniosku następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selvita S.A. w związku z bieżącą aplikacją rekrutacyjną”.
Jeśli chcesz, abyśmy zachowali przedłożone dokumenty na potrzeby przyszłych rekrutacji, dodaj następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selvita S.A. w celu podglądu pod kątem przyszłych rekrutacji przez okres trzy lata od daty złożenia. ”
Ze względu na ciągły rozwój aplikacji Selvita wnioski należy składać nie później niż cztery miesiące przed potencjalną datą zatrudnienia. Wnioskodawcy z doktoratem stopnie są proszeni o dołączenie listy swoich publikacji naukowych do swojego wniosku.
Kandydaci na stanowiska naukowe / laboratoryjne powinni dołączyć listę konkretnych znanych technik laboratoryjnych.

Więcej szczegółów Zamknij
arrow
2

Przegląd aplikacji

Każdy wniosek jest rozpatrywany przez HR oraz dyrektora odpowiedzialnego za dział / obszar zainteresowania. Sprawdzamy wszystkie aplikacje z najwyższym obiektywizmem i poufnością. W przypadku pozytywnej recenzji kandydat zostanie zaproszony do wypełnienia testu wiedzy online lub rozmowy kwalifikacyjnej.

arrow
3

Rozmowa kwalifikacyjna

Pierwsza rozmowa zwykle odbywa się na miejscu w Krakowie lub Poznaniu, w zależności od miejsca otwarcia pracy. Rozmowy mogą być również przeprowadzane online dla kandydatów znajdujących się daleko od tych lokalizacji.

arrow
Witamy w naszym zespole!
image

Oferty pracy

Współpraca z nami otwiera nowe możliwości! W Selvita poszukujemy obecnie:

Polityka Przetwarzania Danych Osobowych