Dlaczego Selvita?

W Selvicie pracujemy, wiedząc, że prowadzone przez nas badania mają wpływ na ludzkie życie.

Dołączając do Selvity dołączasz do zespołu ponad 750 ekspertów z 14 krajów, którzy dzielą pasję do rozwiązywania złożonych problemów badawczych, aby wspierać projekty naszych partnerów biznesowych. Nie jesteśmy tylko firmą, ale zespołem, w którym każdy odgrywa ważną rolę. Wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia ludzkiego.

Dlaczego Selvita?

Poznaj nas

 • dr Krzysztof Stawujak

  dr Krzysztof Stawujak

  Selvita daje wyjątkową okazję do pracy w dynamicznym i różnorodnym środowisku. Swoją przygodę z Selvitą rozpocząłem kilka lat temu jako naukowiec, w międzyczasie broniąc doktorat. Później moja rola w firmie uległa zmianie i obecnie jestem odpowiedzialny za rozwój biznesu w Szwajcarii i krajach regionu CEE. Cieszę się mogąc być częścią organizacji, która tak sprawnie współpracuje nad nowymi i ambitnymi projektami wymagającymi zaangażowania wielu naukowców i specjalistów. To zdecydowanie miejsce dla zmotywowanych i nastawionych na rezultaty osób gotowych na ekscytująca karierę.

  Kierownik ds. rozwoju biznesu

 • dr Diego Carballa

  dr Diego Carballa

  Od początku pracy w Selvicie czuję się częścią zespołu. Uczestniczę w najnowocześniejszych projektach i pracuję z doświadczonymi naukowcami. Dzięki czemu mogę poszerzać swoje kompetencje zawodowe i rozwijać karierę.

  Kierownik zespołu ds. syntezy

 • Anna Iracka

  Anna Iracka

  Selvita z dnia na dzień udostępnia mi nowe możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Pracę zaczynałam jako specjalista ds. syntezy, wykorzystując swoją wiedzę w rozwoju i wsparciu projektów naszych Klientów. Teraz mam możliwość aktywnie takie projekty pozyskiwać i zarządzać nimi od strony biznesowej bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu.

  Kierownik ds. rozwoju biznesu

 • Igor Różański

  Igor Różański

  Praca w Selvicie wiąże się z wieloma możliwościami, ale również z wieloma wyzwaniami. Osobiście szczególnie cenię Selvitę za możliwość rozwoju osobistego, głównie poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, które są niezastąpionym źródłem wiedzy dla naszych pracowników, potrzebnej w naszej pracy każdego dnia. Jednym z największych wyzwań dla Zespołu Zapewnienia Jakości jest codzienne utrzymanie zgodności z GxP. Zawsze musimy działać szybko i zgodnie z wytycznymi, co przy stale zmieniających się wymaganiach GxP i naszych klientów, staje się czasami bardzo wymagającym zadaniem, ale zapewnia nam również wiele satysfakcji i profesjonalnej realizacji.

  Dyrektor ds. jakości, QP

Selvita w liczbach

Nasi naukowcy

Dla studenta

25 marca 2021

Selvita na Targach Pracy i Praktyk Kampus Kariery

Selvita została oficjalnym wystawcą  w ramach wirtualnych targów pracy „Targi Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY”, odbywających się w dniach 19-23 kwietnia 2021. Organizatorem wydarzenia jest…
10 marca 2021

Selvita oficjalnym partnerem wydarzenia "Spotkaj Swojego Pracodawcę".

Selvita została oficjalnym partnerem wirtualnych targów pracy “Spotkaj Swojego Pracodawcę”, odbywających się w dniach 8-11 kwietnia 2021. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej. W…
22 lutego 2021

Program stażowy 2021

Program stażowy skierowany jest dla studentów, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Wielu naszych stażystów, po ukończeniu studiów, decyduje się na powrót do Selvity, by…
22 lutego 2021

Selvita sponsorem konferencji International Young Scientists Conference on Molecular and Cell Biology 2021

Selvita została brązowym sponsorem konferencji International Young Scientists Conference on Molecular and Cell Biology 2021, odbywającej się w Warszawie w dniach 25-26 lutego 2021. Organizatorem…
+

Benefity

Wierzymy, że ludzie są kluczem do sukcesu. Dlatego chcemy stworzyć miejsce do pracy, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mogli się rozwijać zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Nasz pakiet benefitów obejmuje:

icon

Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

icon

Dofinansowanie do przedszkola w miejscu pracy

icon

Ubezpieczenie na życie

icon

Prywatna opieka medyczna

icon

Zajęcia językowe - angielski i polski

icon

Programy szkoleniowe: wewnętrzne wykłady naukowe, akademia peer-to-peer, szkolenia z umiejętności osobistych

icon

Szansa na ukończenie doktoratu

icon

Mozliwość udziału w konferencjach naukowych

icon

Zajęcia sportowe (siatkówka i piłka nożna)

icon

Karta multisport

icon

Dofinansowanie do obiadów i świeże owoce w biurze

icon

Fitness i SPA w miejscu pracy

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji składa się z trzech części :

1

Formularz zgłoszeniowy

Aplikuj bezpośrednio przez formularz

Prosimy o aplikację bezpośrednio na ogłoszenie. Przed przesłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z naszą polityką danych osobowych: https://selvita.com/polityka-przetwarzania-danych-osobowych/ i dołączenie do CV następującego oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.
W przypadku chęci pozostawienia aplikacji do rozpatrzenia również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.
W związku z nieustannym rozwojem Selvity prosimy o składanie aplikacji nie więcej niż cztery miesiące przed potencjalną datą zatrudnienia.
Kandydaci ze stopniem doktorskim są proszeni o dołączenie do aplikacji listy swoich publikacji naukowych. Kandydaci na stanowiska naukowe / laboratoryjne proszeni są o dołączenie listy znanych sobie technik laboratoryjnych.

Więcej szczegółów Zamknij
arrow
2

Przegląd aplikacji

Każdy wniosek jest rozpatrywany przez HR oraz dyrektora odpowiedzialnego za dział / obszar zainteresowania. Sprawdzamy wszystkie aplikacje z najwyższym obiektywizmem i poufnością. W przypadku pozytywnej recenzji kandydat zostanie zaproszony do wypełnienia testu wiedzy online lub rozmowy kwalifikacyjnej.

arrow
3

Rozmowa kwalifikacyjna

Pierwsza rozmowa zwykle odbywa się na miejscu w Krakowie lub Poznaniu, w zależności od miejsca otwarcia pracy. Rozmowy mogą być również przeprowadzane online dla kandydatów znajdujących się daleko od tych lokalizacji.

arrow
Witamy w naszym zespole!
image

Oferty pracy

Współpraca z nami otwiera nowe możliwości! W Selvita poszukujemy obecnie:

Nie znalazłeś żadnej oferty, która pasowałaby do Twoich umiejętności i zainteresowań?

Wypełnij nasz spontaniczny formularz zgłoszeniowy i daj się poznać. Sprawdzimy Twoje zgłoszenie i zachowamy je na wypadek, gdyby pojawiła się oferta pracy pasująca do Twoich umiejętności.
Polityka Przetwarzania Danych Osobowych