Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na letnie staże dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy złożyli swoją aplikację. Jeżeli jesteście Państwo absolwentami, zainteresowanymi regularną pracą, zapraszamy do aplikowania na konkretne oferty umieszczone na naszej stronie, lub poprzez link: https://bit.ly/31v6Apy


Program staży w Selvicie jest dedykowany studentom, którzy chcą nabyć swoje pierwsze, cenne doświadczenie zawodowe. Wiele osób, po odbyciu stażu, zdecydowało o powrocie do Selvity po zakończeniu studiów i skorzystało z możliwości dalszego rozwoju zawodowego. Obecnie, odbycie stażu jest możliwe w działach takich jak Chemia (chemia organiczna i medyczna), BHP lub Quality Assurance.

Kogo szukamy?

Ambitnych, pełnych pasji do nauki osób, które są gotowe aby wiedzę nabytą na studiach wykorzystać w praktyce.

Ze względu na obszar naszej działalności ważne jest dla nas kierunkowe wykształcenie kandydatów. Jeśli zatem aplikujesz do działu chemii, ważne aby Twoja edukacja była związana z chemią organiczną lub medyczną.

Staż w Selvicie, to czas bardzo intensywnej nauki i wdrożenia, a następnie możliwość sprawdzenia się w samodzielnie powierzonych zadaniach, dlatego ważna jest dla nas Twoja dostępność – powinieneś  dysponować okresem minimum 3 miesięcy na realizację stażu.

Co oferujemy?

  • Szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego – staż w Selvicie to przygoda gwarantująca dużo praktycznych wyzwań pod okiem doświadczonych mentorów.
  • Płatny staż o uregulowanej formie prawnej (umowa stażowa) – szanujemy wysiłek i zaangażowanie naszych stażystów, doceniamy ich wkład w zespół – chcemy aby podczas odbywania stażu mogli poczuć się jak każdy inny pracownik firmy.
  • Elastyczny grafik – wiemy że łączysz naukę ze stażem, więc staramy się pomóc Ci w pogodzeniu obowiązków.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Jeżeli aplikujesz do Działu Chemii, po pozytywnej weryfikacji na etapie selekcji aplikacji proces wygląda następująco:

Etap I – test wiedzy kierunkowej

Etap II – spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami działu chemii

Jeżeli aplikujesz do Działu BHP lub Quality Assurance, po pozytywnym rozpatrzeniu w procesie selekcji aplikacji,  możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.

Czas realizacji stażu

Staże rozpoczynają się w miesiącach wiosenno – letnich (kwiecień – czerwiec)

Współpraca z uczelniami

Masz możliwość odbycia stażu w ramach programu oferowanego przez Twoją uczelnię?

Wraz z aplikacją prześlij do nas informację i warunki udziału pracodawcy w programie. Jesteśmy otwarci na współpracę z uczelniami w zakresie realizacji staży, pod warunkiem, że obejmują one okres 3 miesięcy. 

Jesteś absolwentem studiów magisterskich lub kończysz doktorat i chciałbyś podjąć stałą pracę?

Zaaplikuj już dziś ! Selvita jest w fazie stałego wzrostu i zatrudniając absolwentów daje im możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji.

Oferujemy pracę i możliwość rozwoju zarówno specjalistycznego jak i menadżerskiego w działach takich jak chemia organiczna i medyczna, chemia analityczna, biologia komórkowa i molekularna lub biochemia (produkcja i oczyszczanie białek).

Jeśli jesteś absolwentem, aplikuj tutaj