Selvita weźmie udział w nadchodzącej 26. edycji BIO-Europe 2020® – międzynarodowym wydarzeniu partneringowym z obszaru life science, które odbędzie się on-line w dniach 26-29 października.

Podczas wydarzenia korporacyjna prezentacja Selvity będzie dostępna on-line dla wszystkich zarejestrowanych uczestników. Aby umówić się na wirtualne spotkanie z przedstawicielami Selvity, prosimy o kontakt pod adresem [email protected]. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w indywidualnych spotkaniach oraz panelach dyskusyjnych.

Dodatkowe informacje o konferencji: https://informaconnect.com/bioeurope/

O BIO-Europe 2020®

Przez ponad 25 lat BIO-Europe odgrywa znaczącą rolę w branży biopharma gromadząc ekspertów i inwestorów oraz rozpowszechniając innowacje, a także przełomowe badania. Wydarzenie zgromadzi około 3000 kierowników z ponad 1400 firm z sektora life sciences obejmujących ponad 50 krajów. Program składa się między innymi z sekcji  business development, terapeutyka, innowacyjne startupy, digital health oraz z sesji live podczas konferencji. Dzięki temu, że tegoroczna edycja odbywa się online, może w niej wziąć udział więcej uczestników. Organizatorzy wydarzenia zapewnili możliwość uczestnictwa w panelach bez ingerencji w zaplanowane wcześniej spotkania one-to-one.